Lexikon VZ Vás zve na

Jaká rozhodnutí z poslední doby posunula výkladovou či aplikační praxi při zadávání VZ?

Aneb porovnejte svou dosavadní praxi s pohledem ÚOHS a soudů.

Datum: 11. 04. 2023 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online seminář
Přednášející:Mgr. Zuzana Profousová, Mgr. Tomáš Machurek a Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Zveme Vás na již tradiční seminář, který je zaměřen na aktuální rozhodovací praxi ÚOHS a /nebo soudů, a to se zaměřením na taková rozhodnutí, která posouvají stávající výkladovou či aplikační praxi v oblasti zadávání veřejných zakázek.
Kromě nejaktuálnější rozhodovací praxe se budeme věnovat také nejčastějším chybám zadavatelů. Po absolvování semináře bude účastníkům zaslán záznam a osvědčení.

Jaké jsou přínosy Vaší účasti na online semináři?

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

-  Mgr. Zuzana Profousová
-  Mgr. Tomáš Machurek
-  Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

  

O lektorovi

Mgr. Tomáš Machurek

Mgr. Zuzana Profousová

Mgr. Michaela Machálková

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.
Jak se připojit - ZDE. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování.

Účastnický poplatek činí 1 900 Kč bez DPH / 2 299 Kč s DPH /osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2 300 Kč bez DPH / 2 783 Kč s DPH /osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 7 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání