Návod

Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Pokud již máte uživatelský účet vytvořen a jste přihlášeni, můžete vstoupit do aplikace a vyhledávat ve sloupci Zákon/Struktura, v jeho jednotlivých částích. Po jejich rozkliknutí se dostanete ke konkrétním paragrafům zákona. V jednotlivém paragrafu je pak zobrazeno jeho znění a po výběru kategorií (Rozhodnutí ÚOHS; Komentáře, stanoviska; …) v bloku „Filtruj“ se Vám části paragrafu, pod kterým jsou texty z vybraných kategorií, podtrhnou. Zda se v daném paragrafu konkrétní kategorie vyskytuje, poznáte dle vzhledu a možnosti danou kategorii zaškrtnout. Pokud je zaškrtnuto více kategorií, řadí se texty automaticky, dle vzoru / Filtrovat obsah.

Pak již stačí na konkrétní odstavec (či písmeno) kliknout. Na konci každého paragrafu také najdete text „Ke znění celého paragrafu“ pod nímž můžete najít texty, které nebyly přiděleny pod konkrétní část paragrafu, ale vztahují se k paragrafu celému.

Modul Plná rozhodnutí ÚOHS

První základní tabulka, která se Vám po otevření zobrazí, je soupisem všech zveřejněných rozhodnutí. Po otevření konkrétního rozhodnutí je možné přímo číst jeho text, ale také si tento dokument stáhnout v PDF, otevřít si související rozhodnutí či přejít pomocí odkazu přímo na zdroj, tedy na stránky ÚOHS. Rozkliknutí tlačítka „Rozbalit vyhledávání“, v levé části nahoře, můžete vyhledávat a filtrovat dle názvu nebo data.

V modulu pak můžete vyhledávat dle zadaného výrazu fulltextovým vyhledávačem a dle data nabytí právní moci rozhodnutí.