Předplatné

Předplatné aplikace Lexikon VZ je možné sjednat minimálně na období 12 měsíců. V rámci předplatného získáte pro daný počet registrovaných uživatelů neomezený přístup do webové aplikace Lexikon VZ.

Ke každému registrovanému účtu lze samostatně objednat e-mailovou notifikaci – Newsletter VZ.

Je to týdenní služba, přímo do Vašeho e-mailu, která obsahuje přehled aktuálních rozhodnutí a zejména seznam nově přidaných právních vět z nedávných rozhodnutí, přiřazených přímo k paragrafům ZZVZ. Průběžné sledování týdenního Newsletteru je rychlou a efektivní formou odborného vzdělávání v oblasti aktuální rozhodovací praxe ve VZ.

Máte-li zájem o individuální cenovou nabídku, vyplňte prosím potřebné údaje. V případě objednávky nad 3ks licencí či objednávky na období delší než 12 měsíců nabízíme cenové zvýhodnění.

Nabídku zašleme na Váš e-mail v co nejkratším čase. 


Zaslat nabídku

Demoverze zdarma

Nahlédnout do tajů aplikace, vyzkoušet si její funkce a pochopit tak její princip, můžete také bezplatně při registraci do demoverze Lexikonu VZ. Demoverze Vám na 4 dny zpřístupní plnou verzi aplikace Lexikon VZ, ve které můžete nejen procházet a vyhledávat, ale začíst se také do autorských článků uveřejněných v modulu Knihovna VZ. 


Vyzkoušet ZDARMA / Registrovat plnou verzi