Aplikace Lexikon VZ

Lexikon VZ je unikátní webová aplikace, která poskytuje rychlý přístup k informacím o veřejných zakázkách. Unikátnost spočívá především v zatřídění příslušných, kvalifikovaně vybraných pasáží z rozhodovací praxe přímo k jednotlivým ustanovením zákona, resp. ke konkrétnímu paragrafu, jeho odstavci či písmenu.

Co je Lexikon VZ si můžete také poslechnout v krátkém videu ZDE.

Hlavní proces zajišťující aktuálnost obsahu Lexikonu VZ najdete vysvětlený v tomto videu ZDE.

Aplikace Lexikon VZ zpřístupní 

  • právní věty z rozhodnutí ÚOHS, judikáty národních soudů i Soudního dvora EU přiřazené přímo k příslušným paragrafům zákona
  • seznam všech rozhodnutí ÚOHS s možností jejich fultextového prohledávání
  • inspirativní zadávací dokumentace dle ZZVZ ze všech oblastí praxe
  • odborné články k problematice veřejných zakázek a další důležité informace z oblasti zadávání veřejných zakázek (KNIHOVNA VZ)

Obsah aplikace je aktualizován na týdenní bázi, rozsudky a rozhodnutí jsou do aplikace zpracovány zpravidla do dvou týdnů od jejich zveřejnění. Vedle toho Vám služba Newsletter VZ může každý týden zasílat do Vašeho e-mailu přehled aktuálních rozhodnutí a zejména seznam nově přidaných právních vět z nedávných rozhodnutí v uplynulém týdnu, opět přiřazených přímo k příslušným paragrafům ZZVZ.
Sledování týdenního Newsletteru VZ Vám zajistí rychlé a efektivní odborné vzdělávání v oblasti aktuální rozhodovací praxe ve VZ. 

Pro koho je Lexikon VZ určen?

Přínosy aplikace Lexikon VZ nejvíce ocení všechny osoby zúčastněné na zadávacím procesu. Využívají ji administrátoři veřejných zakázek, (ať již interní či externí), advokáti, koncipienti, podnikoví právníci a všichni ti, kteří potřebují získat rychlou a správnou odpověď v jimi řešených veřejných zakázkách. Dodavatelé, kteří usilují o získání veřejné zakázky, v této aplikaci naleznou řadu informací užitečných pro případné námitky či podání k ÚOHS a/nebo soudům.

Líbí se Vám naše aplikace a chcete si pořídit licenci? Vyplňte nám prosím poptávkový formulář, my se s Vámi rádi spojíme a vyhotovíme Vám cenovou nabídku. Pokud chcete vyzkoušet aplikaci na zkoušku, aktivujte sdemoverzi.

Předplatné

Předplatné aplikace Lexikon VZ je možné sjednat minimálně na období 12 měsíců. V rámci předplatného získáte pro daný počet registrovaných uživatelů neomezený přístup do webové aplikace Lexikon VZ.

Ke každému registrovanému účtu lze navíc samostatně objednat e-mailovou notifikaci – Newsletter Lexikon VZ.

Máte-li zájem o individuální cenovou nabídku, vyplňte prosím potřebné údaje. V případě objednávky nad 3 ks licencí či objednávky na období delší než 12 měsíců nabízíme cenové zvýhodnění.

Nabídku zašleme na Váš e-mail v co nejkratším čase.

Demoverze

Vyzkoušet si veškeré funkce aplikace a pochopit tak její princip, můžete také ZDARMA a nezávazně po registraci do demoverze Lexikonu VZ.

V rámci demoverze máte po čtyři dny umožněn plnohodnotný přístup do celé aplikace. Bude Vám zaslán i týdenní Newsletter VZ, který obsahuje přehled aktuálních rozhodnutí a zejména seznam nově přidaných právních vět z nedávných rozhodnutí, přiřazených přímo k paragrafům ZZVZ. Můžete se také začíst do autorských článků uveřejněných v modulu Knihovna VZ.

Zaslat nabídku Registrace demoverze

Nově přidáno

Do Lexikonu VZ přidáváme průběžně právní věty z relevantních rozhodnutí ÚOHS, národní soudů a Soudního dvora EU. Jsou přiřazeny přímo k jednotlivým ustanovením zákona, resp. ke konkrétnímu paragrafu, jeho odstavci či písmenu.

Právní specialisté Lexikonu VZ k přidávaným právním větám vytváří volné popisy, které Vám pomohou rychleji pochopit podstatu přidané právní věty a díky kterým je výsledný obsah Lexikonu VZ jedinečný. Tyto volné popisy vidíte níže, včetně paragrafu ZZVZ, k němuž se vztahují. Jsou řazeny shora dolů tak, jak byly přidány do aplikace.

Nově přidávaný obsah Vám zasíláme 1x týdně do e-mailu v rámci služby Newsletter VZ.

 

více »