Lexikon VZ Vás zve na

Kvalifikace – praktické postřehy, úskalí a pravidla dle ZZVZ a aktuální judikatury

Mgr. Tomáš Machurek a Mgr. Pavel Herman

Datum: 30. 05. 2024 od 9-12 hod. (čtvrtek)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Tomáš Machurek a Mgr. Pavel Herman

Seminář je zaměřen na praktické zkušenosti a problematiku, která se týká kvalifikace v oblasti veřejných zakázek podle zákona o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ).

• Účastníci se seznámí s klíčovými pravidly a požadavky, které tento zákon stanovuje, a to včetně nejnovější judikatury týkající se této oblasti.
• Seminář poskytne praktické postřehy do procesu kvalifikace a upozorní na častá úskalí a chyby, kterých se zadavatelé i uchazeči mohou dopustit.
• Důraz bude kladen také na aktuální judikaturu, která významně ovlivňuje interpretaci a aplikaci v praxi.
• Seminář je určen pro všechny, kdo se podílejí na procesu zadávání veřejných zakázek, ať už z pozice zadavatelů nebo dodavatelů, a chtějí si prohloubit své znalosti a dovednosti v této oblasti.

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

-  Mgr. Tomáš Machurek
-  Mgr. Pavel Herman z MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

O lektorovi

Mgr. Tomáš Machurek

Mgr. Pavel Herman

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.
Jak se připojit - ZDE. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování a záznam.

Účastnický poplatek činí 2050 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2500 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání Objednat