Lexikon VZ Vás zve na

Specifika sektorových zakázek v oblasti dopravy

pro zadavatele i dodavatele

Datum: 20. 02. 2024 od 9-12 hod. (úterý)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Jan Surý, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Obsah semináře:

Pro sektorové veřejné zakázky platí „mírnější“ režim (resp. v některých ohledech jednoduše jiný režim) než pro standardní veřejné zakázky. „Dopravní“ veřejné zakázky (dopravní obslužnost, nákupy vozidel, pořízení infrastruktury atd.) mají často sektorový element a některé tyto odlišnosti mohou zadavatelům přinést benefit.

V rámci semináře se tedy zaměříme na:

Jinými slovy si odpovíme na otázku:

 

Pro koho je seminář určen:

Seminář je určen pro účastníky z řad právníků i neprávníků, kteří se při své práci setkávají se zadáváním veřejných zakázek.
Seminář je vhodný pro zadavatele, dodavatele i osoby zabývající se kontrolou zadávání veřejných zakázek.

Lektor:

Programem semináře Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví Mgr. Jan Surý, právník, působící v MT Legal s.r.o., advokátní kancelář.

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.

Jak se připojit - ZDE. S lektorem bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování a 30 dní platný odkaz na záznam semináře.

Účastnický poplatek činí 2050 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2500 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura. Následně (několik dní před seminářem) Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání