Lexikon VZ Vás zve na

Jak podat kvalitní nabídku – z pohledu zadavatelské praxe

Mgr. Jan Surý, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Datum: 14. 11. 2023 od 9–12 hod. (úterý)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Jan Surý, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Obsah semináře

Kvalitně zpracovaná nabídka dodavatele = možnost uspět v zadávacím řízení. 
Tato rovnice vždy a bez dalšího platí, protože bez kvalitně zpracované nabídky nemůže dodavatel v zadávacím řízení uspět, protože pouze v případě podání kvalitně zpracovaných nabídek se vítěz určí na základě celkové ekonomické výhodnosti nabídky (jak by to i mělo v ideálním světě být).
V zadavatelské praxi, čehož součástí je i posuzování splnění zadávacích podmínek v podaných nabídkách, se často setkáváme s určitými opakujícími se nedokonalostmi v podaných nabídkách, které výrazně oslabují šance dodavatelů uspět.
Smyslem tohoto semináře je tyto opakující se nedostatky identifikovat a poradit (primárně dodavatelům), jak jim předcházet, či jakým způsobem je lze v zadávacím řízení napravit.

I když je seminář určen primárně pro dodavatele, inspiraci v něm mohou najít i zadavatelé, protože oni se s nedostatky v nabídkách rovněž setkávají a někdy si nemusí být zcela jisti, jakým způsobem je lze vyřešit a případně v zadávacím řízení „udržet“ ekonomicky výhodnou nabídku (resp. jejího dodavatele).

Pro koho je seminář určen

Seminář je určen primárně pro dodavatele a jejich zástupce v zadávacích řízeních; avšak přidanou hodnotu v něm najdou i zadavatelé a jejich zástupci.

Lektor

Programem semináře Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví Mgr. Jan Surý, právník, působící v MT Legal s.r.o., advokátní kancelář.

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.

Jak se připojit - ZDE. S lektorem bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování a 14 dní platný odkaz na záznam semináře.

Účastnický poplatek činí 1900 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2300 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura. Následně (několik dní před seminářem) Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání