Lexikon VZ Vás zve na

Koncese / PPP projekty a jejich praktické uplatnění

Datum: 19. 11. 2024 od 9–12 hod (úterý)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Pavel Herman z MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Přijměte pozvání na náš odborný seminář zaměřený na Koncese a PPP projekty.

Naučte se, jak efektivně využívat tento specifický typ veřejné zakázky, kde dodavatel zajišťuje provoz služeb nebo realizaci staveb s odměnou z výnosů.

Zjistěte, jak správně vypočítat hodnotu koncese, kdy je nutné koncesi vysoutěžit a jaké jsou hlavní výhody a rizika spojená s přenosem provozního rizika na koncesionáře.

Tento seminář je ideální pro zadavatele veřejných zakázek i potenciální dodavatele. Přijďte se dozvědět více a posuňte své projekty na novou úroveň!

Co je koncese?

Co je PPP?

PPP je běžně používanou zkratkou z anglického výrazu Public Private Partnership, v češtině známé jako Partnerství veřejného a soukromého sektoru.

PPP nemá právní význam a používá se k popisu široké škály modelů spolupráce mezi veřejným a soukromým sektorem.

Tyto modely mohou sahat od metod výstavby, jako je Design-Build (navrhni a postav), až po plně licencované nebo regulované poskytovatele služeb.

Mezi nejčastěji užívané modely PPP patří:

Lektor

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

Pro koho je seminář určen

Seminář je určen pro účastníky z řad právníků i neprávníků, kteří se při své práci setkávají se zadáváním veřejných zakázek.
Seminář je vhodný pro zadavatele, dodavatele i osoby zabývající se kontrolou zadávání veřejných zakázek.

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.
Jak se připojit - ZDE. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování a záznam.

 

Účastnický poplatek činí 2050 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2500 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura. Následně (několik dní před seminářem) Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání Objednat