Lexikon VZ Vás zve na

Hodnocení ve veřejných zakázkách se zaměřením na hodnocení kvality

Datum: 05. 11. 2024 od 9-12 hod. (úterý)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Zuzana Profousová, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Srdečně Vás zveme na odborný seminář zaměřený na problematiku hodnocení ve veřejných zakázkách, s důrazem na hodnocení kvality.

Tento seminář poskytne vhled do metod a postupů, jak hodnotit kvalitu v zadávacích řízeních tak, aby postup odpovídal zásadám a pravidlům dle zákona i rozhodovací praxi.

Účastníci semináře se seznámí s právní úpravou, relevantní rozhodovací praxí i praktickými nástroji pro hodnocení kvality.

Budou představeny konkrétní zkušenosti z praxe přednášející, včetně hodnocení vycházejícího metody Best Value Approach (BVA) a hodnocení v rámci tzv. hodnotícího pohovoru.

Pro koho se seminář určen

Seminář je určen pro zadavatele veřejných zakázek, hodnotitele a další zainteresované profesionály, kteří chtějí zvýšit své znalosti a dovednosti v oblasti hodnocení kvality.

Hlavní témata semináře

 

Lektor

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

O lektorovi

Mgr. Zuzana Profousová

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč.
Jak se připojit - ZDE. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu.

 

Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.
Po ukončení bude všem účastníkům zasláno Osvědčení o absolvování a záznam.

Účastnický poplatek činí 2050 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2500 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání Objednat