Lexikon VZ Vás zve na

Limity a možnosti využití objasňování nabídek dle § 46 ZZVZ

Datum: 31. 01. 2023 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online – živý přenos
Přednášející:Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Obsahem semináře je výklad a aplikace ustanovení § 46 zákon č. 134/2016 sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (ZZVZ) se zaměřením na limity a možnosti využití institutu objasnění nabídek a žádostí o účast (nejen) v zadávacích řízení.

Zabývat se budeme otázkou, jak právní úprava ZZVZ a rozhodovací praxe Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a soudů přistupuje k možnosti objasnění a doplnění nabídek a žádostí o účast a v jakých aspektech je lze změnit tak, aby se nejednalo o nepřípustnou změnu.

Online prostředí:

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase, prostřednictvím chatu. Jako účastník online semináře získáte Osvědčení o jeho absolvování. V ceně semináře je přednáška a prezentace. Jednoduché technické pokyny, jak se připojit online k přímému přenosu této akce, obdržíte v předstihu do Vašeho e-mailu.

Lektor:

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

-  Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

  

Pozvánka na seminář v PDF.

O lektorovi

Mgr. Michaela Machálková

Účastnický poplatek činí 1900 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2300 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 7 dnů vystavena faktura. Pozvánky a prezentace budou rozeslány na e-mailové adresy účastníků před konáním semináře.

Zpět na vzdělávání