Lexikon VZ Vás zve na

Elektronické podpisy nejen při zadávání veřejných zakázek

Datum: 21. 02. 2023 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online seminář

Obsah semináře

Obsahem semináře bude teoretický právní základ i praktické problémy spojené s využíváním elektronických podpisů, elektronických pečetí a časových razítek. Zabývat se budeme také problematikou archivace elektronických dokumentů. Obecná východiska elektronického podepisování či elektronické komunikace si také spojíme se specifiky při zadávání veřejných zakázek.

Video pozvánku naleznete ZDE.

Pozvánka v PDF.

Seminář povede více lektorů, a to z řad odborníků na teorii i praxi, kteří tak poskytnou náhled na dané téma z více úhlů pohledu.

Lektoři

Programem semináře Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

Program

09.00–10.00    Blok I

Přestávka 15 minut

10.15–11.30    Blok II

11.30–12.00    Prostor pro Vaše dotazy

Pro koho je seminář určen

Seminář je určen pro účastníky z řad právníků i neprávníků, kteří se při své práci setkávají s elektronickými dokumenty a elektronickými podpisy.

Seminář je vhodný pro zadavatele, dodavatele i osoby zabývající se kontrolou zadávání veřejných zakázek.

Účastnický poplatek činí 1900 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2300 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 7 dnů vystavena faktura. Pozvánky a prezentace budou rozeslány na e-mailové adresy účastníků před konáním semináře.

Zpět na vzdělávání