Lexikon VZ Vás zve na

Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících

Datum: 17. 01. 2023 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online seminář
Přednášející:Mgr. Pavel Herman, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Předmětem semináře je nový zákon č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, který nabyl účinnosti dne 1. 12. 2022.

Tento zákon přináší nové povinnosti zadavatelům veřejných zakázek zadávacích nadlimitní veřejné zakázky na pořízení motorových vozidel nebo nadlimitní veřejné zakázky na služby poskytované jejich prostřednictvím. Vztahuje se také na objednatele veřejných služeb v přepravě cestujících podle zákona 194/2010 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Tito zadavatelé nebo objednatelé musí plnit povinné podíly nízkoemisních vozidel za sledované období.

Účastníci semináře budou seznámeni s rozsahem stanovených povinností a s možnostmi, které jim zákon dává pro jejich naplnění.

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase, prostřednictvím chatu. Jako účastník online semináře získáte Osvědčení o jeho absolvování. V ceně semináře je přednáška a prezentace. Jednoduché technické pokyny, jak se připojit online k přímému přenosu této akce, obdržíte v předstihu do Vašeho e-mailu.

Lektor

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

Mgr. Pavel Herman, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

O lektorovi

Mgr. Pavel Herman

Pozvánka v PDF.

Účastnický poplatek činí 1900 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2300 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 7 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání