Lexikon VZ Vás zve na

Aktuální informace o novele ZZVZ a změny závazků

Mgr. Pavel Herman, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Datum: 06. 12. 2022 od 9-12 hod. (úterý)
Místo:Online seminář
Přednášející:Mgr. Pavel Herman, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Seminář se zaměří na problematiku legislativních změn v oblasti veřejných zakázek. 

Budou rekapitulovány legislativní změny přijaté i připravované, zejména vládní novelizace zákona o zadávání veřejných zakázek, která je v současné době projednávána poslaneckou sněmovnou a jejíž účinnost se předpokládá v prvním pololetí roku 2023.

Bude vysvětlen obsah vládního návrhu i podaných pozměňovacích návrhů.

Bude věnována také pozornost změnám závazků ze smluv na veřejné zakázky, a to zejména v souvislosti s aktuálním nárůstem inflace.

Účastníci semináře budou seznámeni se současnou právní úpravou a výkladovými stanovisky i s očekávanými legislativními změnami.

Online prostředí

Seminář bude přenášen živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu. Před zahájením online semináře bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech. Všem účastníkům bude zaslán záznam a osvědčení o absolvování tohoto semináře.
 

Lektor

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

Mgr. Pavel Herman, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

O lektorovi

Mgr. Pavel Herman

 

Účastnický poplatek činí 1 900 Kč bez DPH / 2 299 Kč s DPH /osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2 300 Kč bez DPH / 2 783 Kč s DPH /osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 7 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání