Lexikon VZ Vás zve na

Veřejné zakázky ve stavebnictví

Mgr. Michaela Machálková a Mgr. Tomáš Machurek, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Datum: 01. 11. 2022 od 9-12 hod. (úterý)
Místo:Online seminář
Přednášející:Mgr. Michaela Machálková a Mgr. Tomáš Machurek (MT Legal s.r.o., advokátní kancelář)

Seminář je zaměřen na problematiku zadávání veřejných zakázek ve stavebnictví se zaměřením na vybrané aspekty, které v praxi činí zadavatelům či dodavatelům potíže. Zaměříme se zejm. na oblast stanovení podmínek účasti v zadávacím řízení včetně podmínek kvalifikace, limity objasnění nabídky a změny nabídkové ceny, změny uzavřené smlouvy, jakož i na problematiku nárůstu cen ve stavebnictví. Výklad bude doplněn o aktuální rozhodovací a metodickou praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a soudů. Nezapomene zmínit ani novinky z oblasti stavebních veřejných zakázek a novelu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek z hlediska jejího dopadu do výše uvedených institutů.

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

-  Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
-  Mgr. Tomáš Machurek, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

  

Pozvánka na seminář v PDF.

 

O lektorovi

Mgr. Tomáš Machurek

Mgr. Michaela Machálková

Účastnický poplatek činí 1 900 Kč bez DPH / 2 299 Kč s DPH /osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 2 300 Kč bez DPH / 2 783 Kč s DPH /osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 3 dnů vystavena faktura. Následně (několik dní před seminářem) Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání