Lexikon VZ Vás zve na

Aktuální otázky ve stavebnictví - z pohledu dodavatelů

Datum: 29. 03. 2022 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online seminář
Přednášející:Mgr. Michaela Machálková, Mgr. Tomáš Machurek (MT Legal s.r.o., advokátní kancelář)

Zveme Vás na online seminář, který je zaměřen na problematiku zadávání veřejných zakázek ve stavebnictví z pohledu dodavatelů.

Připravíme Vás na správné podání nabídky – co musí obsahovat, jak stanovit nabídkovou cenu a jak se bránit proti diskriminačním a netransparentním zadávacím podmínkám. Dozvíte se, na co si dát pozor při prokazování kvalifikace a jak se správně hájit proti nepřiměřeným a nezákonným postupům zadavatele. Rovněž Vás seznámíme s tím, jak se Vás dotýká nová zásada odpovědného veřejného zadávání a jak můžete reagovat na skokový nárůst cen ve stavebnictví.

Výklad bude podložen aktuální rozhodovací praxí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a soudů.

Online seminář se bude věnovat zejména těmto aspektům:

Lektoři:

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

-  Mgr. Michaela Machálková, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
-  Mgr. Tomáš Machurek, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. 

  

Účastnický poplatek činí 1600 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 1900 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 3 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání