Lexikon VZ Vás zve na

Střet zájmů, protichůdné zájmy a narušení hospodářské soutěže

Datum: 10. 12. 2021 od 09:00 - 12:00 hod. (pátek)
Místo:Online školení
Přednášející:JUDr. Petr Novotný, LL.M. a Mgr. Lenka Lelitovská, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář.

Obsah online školení

Obsahem online školení je právní a věcné vymezení střetu zájmů, protichůdných zájmů a narušení hospodářské soutěže při zadávání veřejných zakázek (dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, ve znění pozdějších předpisů), a to včetně praktických příkladů a rozhodovací praxe.

Online školení povede více lektorů, a to z řad odborníků na teorii i praxi, kteří tak poskytnou náhled na dané téma z více úhlů pohledu.

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

- JUDr. Petr Novotný, LL.M., advokát a partner MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

- Mgr. Lenka Lelitovská, právník MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. O tom svědčí například čtyřnásobné ocenění ve firemním žebříčku „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“ v letech 2020, 2018, 2015 a 2014.

Program

09.00 - 10.15 

Blok I – Střet zájmů

 

  Přestávka 15 minut

10.30 - 11.30 

  Blok II – Protichůdné zájmy a narušení hospodářské soutěže

11.30 - 12.00

  Prostor pro Vaše dotazy

Pro koho je online školení určeno

Školení je určeno pro účastníky z řad právníků i neprávníků, kteří se při své práci setkávají s problematikou zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.

Školení je vhodné pro zadavatele, dodavatele i osoby zabývající se kontrolou zadávání veřejných zakázek.

Účastnický poplatek činí 1600 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 1900 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 3 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání