Lexikon VZ Vás zve na

Změna smlouvy na veřejnou zakázku

Datum: 19. 10. 2021 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online školení
Přednášející:JUDr. Petr Novotný, LL.M. a Mgr. Lenka Lelitovská, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář.

Obsah online školení

Obsahem online školení je právní a věcné vymezení možností změn smluv uzavíraných na veřejné zakázky včetně praktických příkladů a aktuální judikatury. Online školení tedy nekončí tam, kde začíná praktická aplikace či praktický problém, ale právě naopak.

Online školení povede více lektorů, a to z řad odborníků na teorii i praxi, kteří tak poskytnou náhled na dané téma z více úhlů pohledu.

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

- JUDr. Petr Novotný, LL.M., advokát a partner MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
- Mgr. Lenka Lelitovská, právník MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. O tom svědčí například čtyřnásobné ocenění ve firemním žebříčku „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“ v letech 2020, 2018, 2015 a 2014.

Program

09.00–10.00 

Blok I – Podstatná a nepodstatná změna; vyhrazená změna

 

  Přestávka 15 minut

10.15–11.30 

  Blok II – Změna závazku ze smlouvy

11.30–12.00

  Prostor pro Vaše dotazy

Pro koho je online školení určeno

Školení je určeno pro účastníky z řad právníků i neprávníků, kteří se při své práci setkávají s problematikou změn smluv uzavíraných na veřejné zakázky dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.

Školení je vhodné pro zadavatele, dodavatele i osoby zabývající se kontrolou zadávání veřejných zakázek.

Technické zajištění

Online školení bude přenášeno živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu. Před zahájením online školení bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Účastnický poplatek činí 1600 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 1900 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 3 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání