Lexikon VZ Vás zve na

Jak na JŘSU v souladu se ZZVZ

Datum: 22.06.2021 od 09:00 - 12:00 hod. (úterý)
Místo:Online školení
Přednášející:JUDr. Petr Novotný, LL.M. a Mgr. Lenka Lelitovská, MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Obsah online školení

Jednací řízení s uveřejněním je zadavateli stále opomíjený druh zadávacího řízení, které v sobě ale zahrnuje nesčetné množství výhod a nejvíce se přibližuje běžné obchodní praxi.

Obsahem online školení je komplexní postup zadavatele při zadávání veřejné zakázky v JŘSU dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Školení obsahuje nejen právní zakotvení postupu zadavatele v jednotlivých fázích JŘSU (příprava, kvalifikace, předběžné nabídky, jednání s dodavateli, nabídky, ukončení zadávacího řízení a dokumentace o zadávacím řízení), ale také reálné příklady z praxe.

Online školení povede více lektorů, a to z řad odborníků na teorii i praxi, kteří tak poskytnou náhled na dané téma z více úhlů pohledu.

Lektoři

Programem Vás provede a na Vaše dotazy zodpoví:

- JUDr. Petr Novotný, LL.M., advokát a partner MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
- Mgr. Lenka Lelitovská, právník MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

MT Legal je advokátní kanceláří poskytující vysoce odborné právní služby zejména v oblasti veřejných zakázek a veřejného investování. O tom svědčí například čtyřnásobné ocenění ve firemním žebříčku „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“ v letech 2020, 2018, 2015 a 2014.

Program

09.00–10.00 

Blok I – Příprava JŘSU a kvalifikační fáze

 

  Přestávka 15 minut

10.15–11.30 

  Blok II – Předběžná nabídka, jednání, nabídka a ukončení zadávacího řízení

11.30–12.00

  Prostor pro Vaše dotazy

Pro koho je online školení určeno

Školení je určeno zejména pro zadavatele.

Školení je vhodné pro všechny osoby, které se podílejí na přípravě a průběhu zadávání veřejných zakázek, jejich administrativní, schvalovací či kontrolní fázi.

Technické zajištění

Online školení bude přenášeno živě s cílem maximálního uživatelského komfortu. Účastník jej může sledovat z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo mobilní telefon). Pro přihlášení postačí webový prohlížeč. S lektory bude moci účastník komunikovat v reálném čase prostřednictvím chatu. Před zahájením online školení bude účastníkům zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Účastnický poplatek činí 1600 Kč bez DPH / osobu pro držitele licence Lexikon VZ a členy Asociace pro veřejné zakázky. Pro ostatní účastníky činí 1900 Kč bez DPH / osobu.

Podmínky registrace

Po odeslání objednávky Vám bude do 3 dnů vystavena faktura. Následně Vám bude zaslána prezentace a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech.

Zpět na vzdělávání
Objednat